Proč nakoupit u nás

Milí motorkáři,

zde se obvykle uvádí, že máme dopravu zdarma, velké množství zboží skladem, super ceny super slevy... to samozřejmě všechno máme. Ale to vy si všechno dobře vyhodnotíte a proklepnete sami. Nepotřebujete tuhle omáčku. Pokud jste klikli sem, rádi bychom vám stručně řekli něco sice souvisejícího, přesto trochu jiného.

Nejsme korporát a nejsme ani garážový eshop. Hezkou kamennou prodejnu máme již od roku 2002. Jsme relativně malý kolektiv, kde každý máme plnou zodpovědnost, kompetenci a zájem, aby obchod proběhl a vy zákazníci jste byli spokojeni.   OSOBNÍ PŘÍSTUP   je alfa a omega našeho způsobu prodeje.

Všichni jsme docela postarší ročníky narození a někteří z nás celoživotní motorkáři. Z toho plyne, že když něco doporučujeme, povětšinou celkem   dobře víme o čem mluvíme  . A také máme dlouholeté zkušenosti s tím, že upřímnou, dobrou a kvalifikovanou radu oceníte téměř nejvíce.

Finálně ke kvalitní a ochotné obsluze   přidáváme nejlepší možnou cenu  . Cena je obvykle rozhodující. Tak to je, víme to. Na ceně je s námi domluva. Samozřejmě vše má své hranice smysluplnosti. Mnoho, mnoho položek má cenu maximálně zvýhodněnou viditelně již na eshopu a další sleva není možná. Jsou však položky /zejména ty nejžádanější, aktuální, cenově dost hodnotné/ kde cena na eshopu přímo nebo výrazněji zvýhodněna být nemůže. Osobní dohoda ale možná je. Prostě s námi navažte kontakt jakýmkoliv způsobem a ono to vyplyne...

Charakterizují nás i další fajn služby a vlastnosti, ale už teď je tento text celkem dlouhý. Tak snad ještě - když byste chtěli z jakýchkoliv důvodů kontaktovat přímo mě, obraťte se na mě viz. přímé kontakty níže. A ta motorka na fotce, to je můj   Fejzr  . Měl jsem takový v 90 letech, když pro mě byly motorky středem vesmíru. A teď ho mám zase. Rád se na něm potuluju a kafíčkuju přesně tak, jako na fotce. Fejzra mám hodně rád.

   Milan Kamiš
   tel: 775 266 214
   milan@kamismoto.cz

YAMAHA FAZER KAMIS motoshop